Yalnızlık Öyküleri

Tekil notaların şarkılarına olan aşinalığı geçmedikçe de yalnızlık yaması büyür durur içinde. Eserde ki yedi ayrı öykü, insanın yedi ayrı yanına dem vursada, ortak bir payda da birleşiyor hepsi : Yalnızlık.

Responsive image
YAZAR
Müjde Birder
DOSYA BOYUTU
6,75 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9786054352005

Bir Yalnızlık Öyküleri kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Yalnızlık Öyküleri kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Müjde Birder tarafından yazılmıştır.


"Günümüzde yalnız yaşayan, yalnızlık duygusu içinde olan insan o kadar çok ki... Bu kitapta yer alan kırk üç yalnızlık öyküsündeki profesör, yazar, sanatçı, ev hanımı, işadamı, emekli, kırsal kesimden kişilerin yalnızlığının herbirinin bir diğerinden ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz.Yalnız kelimesinin içinde nedense hep bir hüzün var. Ne var ki insan, yalnızlığının içinde zaman zaman acı çekerken, verdiği o müthiş mücadelede bir şeyler üretme şansını da yakalayabiliyor.Ressamların şairlerin ve yazarların eserlerinin birçoğu, bu yalnızlıklar sonucunda ortaya çıkmış. Bence yalnızlık uzun ve aşılması zor bir yol…Yaptığım söyleşilerde bana seve seve çekinmeden hayat hikâyelerini ve yalnızlık üzerine düşüncelerini anlatan kişilere sonsuz teşekkürler.Bana kalırsa onların her biri ayrı birer kahraman. Öykülerini okuduğunuzda bizim hayatımıza nasıl bir ışık tutacaklarını göreceksiniz.Sayfa Sayısı: 240Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Erko 


9.33 TL. Bence yalnızlık uzun ve aşılması zor bir yol Yaptığım söyleşilerde bana seve seve çekinmeden hayat hikâyelerini ve yalnızlık üzerine düşüncelerini anlatan kişilere sonsuz teşekkürler.