Tek İsim, Tek Kader

Orijinal Ad: Will Grayson, Will Grayson. Tür: Genç Yetişkin, LGBT Çevirmen: Çiçek Yetiş. Yayınevi: Pegasus Yayınları Basım Yılı: 2015 Sayfa Sayısı: 336 Goodreads Puanı: 3,87.

Responsive image
YAZAR
John Green
DOSYA BOYUTU
7,40 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786053435310

Tek İsim, Tek Kader harika bir kitap. Bu kitabın yazarı John Green. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve John Green'den Tek İsim, Tek Kader kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Will GraysonYa çılgın dostunuz hayatınızla dalga geçen bir müzikal sahneliyorsaVe hoşlanmadığınızı sandığınız kız sizden hoşlanmaya başladıysa?Öteki Will GraysonYa yapayalnız hissettiğiniz bu dünyada tek gerçeğiniz depresyonunuzsaVe hiç tanışmadığınız birine sırılsıklam âşık olduysanız?İkisinin de ismi Will Grayson;İkisi de Şikago'da yaşıyorVe ikisi de on yedi yaşında…Ortak bir de dertleri var:Aşka duydukları su katılmamış korku…"Bu romanda hayat var." -Entertainmentweekly.com-"Okurları hem kahkahaya boğacak, hem ağlatacak hem de herkese avaz avaz şarkı söyletecek." -Kirkus Reviews-"Süperstar yazarlardan neşe dolu bir ortak çalışma."-The Daily Beast-"Genç âşıklar, tutku, entrika, öfke, acı ve arkadaşlığa dair harika bir öykü." -Booklist- (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 336Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


34.19 TL. İkisinin de ismi Will Grayson; İkisi de Şikago'da yaşıyor ve ikisi de on yedi yaşında… Ortak bir de dertleri var: Aşka duydukları su katılmamış korku… "Bu romanda hayat var.".